ثبت نام در کلاس

منو دسترسی
0%
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

ورود کاربران به وبسایت دانش افزا و استفاده از پروفایل شخصی، بازدید از لیست دوره ها و سایر خدمات ارائه شده توسط این وب سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها و خدمات موسسه دانش افزا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش پکیج های آموزشی و یا ثبت نام در دوره های آموزشی حضوری موسسه نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین موسسه دانش افزا از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های وب سایت دانش افزا منطبق با قوانین جمهوری اسالمی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات در این وب سایت اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات آنلاین وب سایت موسسه دانش افزا استفاده میکنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت میکنید که موسسه دانش افزا به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا از طریق صفحات مجازی به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه ، امکان دارد موسسه دانش افزا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

 

رعایت حریم شخصی

موسسه دانش افزا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند. در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب سایت دانش افزا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.danesh-afza.com است و تنها از طریق پل های ارتباطی که در وب سایت درج شده با مشتریان خود در ارتباط می باشد .

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ساعات کاری دفتر موسسه دانش افزا :

شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 15

افراد حقیقی و حقوقی برای ثبت سفارش و یا ثبت نام در دوره های آموزشی نیاز به ثبت نام در وب سایت و کامل نمودن فیلدهای پروفایل دارند . کلیه سفارشهای ثبت شده در وبسایت موسسه دانش افزا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور که از طریق صفحه پروفایل کاربر قابل مشاهده است ، در صف پردازش قرار میگیرند. موسسه دانش افزا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشهای ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را مینماید. کلیه مراحل از ثبت سفارش تا تحویل سفارش از طریق سامانه پیامکی نیز به اطلاع مشتری میرسد . مسئولیت عدم دریافت پیامک ها از طریق سامانه به دلیل بلاک بودن شماره های تبلیغاتی بر عهده مشتری است . توجه داشته باشید که سفارشات دقیقا" به آدرسی که مشتری در پروفایل خود درج نموده ارسال می گردد و در صورتی که قصد تغییر آدرس دارید حتما" تغییرات را در پروفایل خود اعمال نمائید.

 

ارسال در محدوده تهران

موسسه دانش افزا همواره نهایت تلاش خود را میکند تا کلیه سفارشها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. اگربه هر دلیلی اثبات شود که اشتباه از جانب موسسه دانش افزا بوده، سفارش شما مشمول گارانتی شده و در اسرع وقت مجددا با دقت و نظارت کامل، ارسال میشود.

ارسال به سراسر کشور

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، در صورت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و موسسه  تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران میکند. آسیبهای ناشی از حمل و نقل باید در عرض 48 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به موسسه اطلاع داده شود و بسته آموزشی  آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به دفتر موسسه دانش افزا ارسال شود.

 

حریم خصوصی

موسسه دانش افزا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نام، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست میکند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیتهای این وب سایت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد و طی فرایند ثبت سفارش، فاکتور رسمی صادر میشود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی الزامی است.

 

قوانین ثبت نام در دوره ها

 1. موسسه دانش¬افزا فراخوان ثبت نام هر دوره را حداقل سه هفته قبل از برگزاری اعلام می نماید و فراگیران عزیز می توانند از طریق وبسایت موسسه و یا از طریق تماس تلفنی ثبت نام نمایند.
 2. شهریه هر دوره پس از انجام کارشناسی های مربوطه از طریق وب سایت و یا پیامک اعلام میشود.
 3. داوطلبان باید هزینه ثبت نام را قبل از تاریخ برگزاری دوره پرداخت نموده باشند.
 4. در صورت انصراف داوطلبی پس از پرداخت شهریه تا قبل از شروع دوره موسسه وجه پرداختی را به حساب داوطلب مستردد می نماید.
 5. در صورت انصراف داوطلب حین برگزاری دوره امکان استرداد وجه وجود ندارد.
 6. داوطلبانی که برای بار دوم در یک دوره شرکت می نمایند از 30% تخفیف بهره مند خواهند شد.
 7. هزینه های پذیرائی از فراگیران در هر دوره بر عهده موسسه می باشد.
 8. در پایان هر دوره گواهینامه دوره مربوطه به داوطلب ارائه میگردد.

قوانین ثبت سفارش پکیج های آموزشی

 1. پکیج های آموزشی که در فروشگاه وب سایت موسسه قرار میگیرد از دوره های حضوری که موسسه برگزار میکند تهیه، تدوین شده و در قالب پکیج آموزشی ارائه می شود. پکیج های آموزشی شامل بخش های تئوری و عملی اجرا شده در دوره حضوری است که با کیفیت بالا صدا و تصویر ضبط شده است.
 2. قیمت پکیج های آموزشی 50 تا 70 درصد قیمت پایین تری نسبت به دوره های حضوری دارند.
 3. فراگیرانی که در دوره حضوری شرکت کرده باشند و تمایل داشته باشند که پکیج آموزشی را هم در اختیار داشته باشند می توانند این پکیج را با 50 درصد تخفیف تهیه نمایند.
 4. فراگیرانی که حداقل در یکی از دوره های حضوری موسسه شرکت کرده باشند در صورت تمایل برای تهیه هر کدام از پکیج های آموزشی از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.